محل تبلیغات شما

مراقبتهای بعد از عمل

مراقبت های بعد از عمل مراقبت هایی است که شما بعد از عمل جراحی دریافت می کنید. نوع مراقبت های بعد از عمل شما نیاز به نوع جراحی شما و همچنین سابقه سلامتی شما بستگی دارد. این اغلب شامل درد و مراقبت از زخم است.

مراقبت های بعد از عمل بلافاصله بعد از عمل شروع می شود. این مدت زمان ماندگاری در بیمارستان شما طول می کشد و ممکن است بعد از ترخیص شما ادامه یابد. به عنوان بخشی از مراقبت های بعد از عمل ، ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما باید عوارض و عوارض جانبی احتمالی روش خود را به شما یاد دهد.

قبل از عمل جراحی ، از پزشک خود بپرسید که مراقبت های بعد از عمل چیست. این به شما زمان می دهد تا از قبل آماده شوید. پزشک شما ممکن است برخی از دستورالعمل های خود را بعد از عمل تجدید نظر کند ، براساس نحوه عمل جراحی شما و بهبودی شما.

قبل از زمان آماده شوید
قبل از جراحی حداکثر سؤال بپرسید و قبل از ترخیص از بیمارستان ، دستورالعملهای جدید را بخواهید. بسیاری از بیمارستانها دستورالعمل تخلیه کتبی را ارائه می دهند.

از پزشک خود سؤالاتی از قبیل:

1. چه مدت از من انتظار می رود که در بیمارستان بمانم؟
  2. آیا به خانه می روم به داروهای خاص یا داروهای خاص نیاز دارم؟
  3. آیا هنگام مراجعه به خانه به یک مراقب یا فیزیوتراپی احتیاج خواهم داشت؟
  4. چه عوارض جانبی را می توان انتظار داشت؟
  5. چه عوارضی را باید مراقب باشم؟
  6. برای حمایت از بهبودم چه کارهایی باید انجام دهم یا از آن جلوگیری کنم؟
  7. چه موقع می توانم فعالیت طبیعی را از سر بگیرم؟

پاسخ این سؤالات می تواند به شما در آماده سازی پیش از موعد کمک کند. اگر انتظار دارید از یک مراقب مراقبت کنید ، قبل از عمل جراحی را ترتیب دهید. یادگیری نحوه جلوگیری ، تشخیص و پاسخ به عوارض احتمالی نیز حائز اهمیت است.

روغن ماساژ درمانی و آروماتراپی

در مورد گلو استرپ چه باید دانست ؟

خواص روغن درخت چای

عمل ,مراقبت ,های ,جراحی ,، ,عوارض ,بعد از ,از عمل ,های بعد ,مراقبت های ,عمل جراحی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها